KONST / Litografier / Färglitografi 6881589
*
nr 688 1589
Mona Starfelt
(f. 1931), Sverige
Färglitografi , Mona Starfelt (f. 1931), 253/270, 86x61
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 mars 2011
kl 17:30:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/3 09:01:06
1
100 kr
28/3 13:43:44
2
Vinnande bud
28/3 16:33:13
3
250 kr
- Konstnär/Designer
Mona Starfelt
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Mona Starfelt
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mona starfelt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52
*
Mona Starfelt
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Mona Starfelt
nr 688 1589
Mona Starfelt
(f. 1931), Sverige
Färglitografi , Mona Starfelt (f. 1931), 253/270, 86x61
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 mars 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/3 09:01:06 | 1 | 100 kr |
28/3 13:43:44 | 2 | Vinnande bud |
28/3 16:33:13 | 3 | 250 kr |
- Konstnär/Designer
Mona Starfelt
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Mona Starfelt
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mona starfelt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22 -
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52